Jóga v sále

Jóga pro ženy 60+

každé pondělí – 2024 ZATÍM NEPROBÍHÁ

Jóga pro ženy je vedena v klidnějším tempu a lekce je vždy vedena s ohledem k potřebám a fyzickým schopnostem žen. Cvičení je šetrné k pohybovému aparátu, využívá vhodné jógové a zdravotní cviky. Cvičíme především cviky pro rozvolnění kloubů, uvolnění zad, protažení a posílení svalstva. Důležité je zde správné dýchání, kterému je věnována pozornost.

Vinyasa jóga 

každé úterý a neděli

Vinyasa jóga je dynamičtější styl jógy, který se zaměřuje na plynulost. Klade důraz na pozdrav slunci a snaží se synchronizovat pohyby těla s dechem udždžají.

Pohyby vinyasa jógy jsou velmi plynulé a každá pozice navazuje na další buď nádechem nebo výdechem.

Lekci zahájíme zklidněním mysli, napojením se na svůj dech a společnou mantrou. Na závěr nechybí voňavá relaxace.

Powerjóga

každý čtvrtek – 2024 NEPROBÍHÁ

Lekce powerjógy jsou rozmanité. Někdy více zaměřené na jednotlivé části těla a někdy zase pracujeme se všemi svaly rovnoměrně. Lekce vychází z klasické vinyasa jógy. Začínáme protažením a přes dynamickou fázi se dostáváme ke statičtějším a silovějším ásanám. Mám ráda vkládat prvky Pilates. Je to nejlepší volba, pokud chceš získat sílu a flexibilitu.

 

Soukromé lekce

pro jednotlivce i skupiny

Soukromé lekce pro ty, kteří upřednostňují osobní přístup. Chceš začít s jógou a osvojit si základy před příchodem na skupinové lekce? Chceš se ujistit, zda provádíš pozice správně nebo se v nich posunout? Potřebuješ nakopnout ke zdravému pohybu s pevnou rukou a motivací? Líbí se ti jógové lekce se mnou a chceš uspořádat jógovou lekci pro své kamarádky, rodinu? Napiš mi.